تیم فوتبال و فوتسال بام گستر

تیم فوتبال و فوتسال بام گستر

وجود كارخانجات و تاسيسات اداري و صنعتي شهرستان دليجان را به يك شهر صنعتي تبديل كرده ، اما ورزش شهرستان با مشكلات زيادي مواجه بود . در روزهايي كه ورزش فوتبال و فوتسال در اين شهر آماتور بود باشگاه فرهنگي ورزشي بام گستر با سرمايه گذاري و به كار گيري كادر مجرب و مديريت شايسته و اختيار داشتن امكانات مناسب تحول عظيمي در اين رشته به وجود آورد . در جايي كه اكثر صاحب نظران عمر اين باشگاه را ناچيز مي دانستند ، اين مديريت قوي باشگاه بود كه با برنامه ريزي دقيق توانست باشگاه را حفظ نمايد . باشگاه فرهنگي ورزشي بام گستر از همان ابتداي كار در شهرستان به عنوان يكي از تيم هاي مطرح شناخته شد و مقام هاي قهرماني و نايب قهرماني زيادي در كليه رده هاي سني به دست آورد ، اما در سال 84 براي اولين بار تيم قدرتمند خود را راهي مسابقات فوتسال جوانان استان نموده و عنوان قهرماني اين رقابتها را به خود اختصاص دادند و توانستند سهميه حضور در رقابتهاي زير گروه كشور را كسب نمايند . در سال 85 با توجه به پتانسيل خوب باشگاه در مسابقات فوتسال بزرگسالان استان با تيمي كاملا جوان شركت نموده و بعد از كسب تجربه و آمادگي لازم در سال 86 قهرمان رقابتهاي فوتسال بزگسالان استان شده و پس از پيروزي در بازي سوپر ليگ استان جواز حضور در مسابقات فوتسال زير گروه كشور در سال 87 را گرفته و به طور متوالي به مدت 3 سال در اين رقابتها حضور يابند كه اين امر در نوع خود در استان يك ركورد محسوب مي شود .
از سال 89 سرمايه گذاري اصلي باشگاه روي تيم هاي پايه بوده و در همان سال در رده سني جوانان در مسابقات فوتبال مناطق كشور كه به حضور تيم هاي سپاهان نوين اصفهان ، صبا باتري قم ، شاهين بوشهر ، وحدت ياسوج ، استقلال اراك ، شهرداري آمل ، پرسپوليس شيراز و بام گستر دليجان به ميزباني شهرستان دليجان برگزار گرديد شركت نمود . در فصل مسابقاتي 91 – 90 با قهرماني رده سني نوجوانان شهرستان در مسابقات فوتسال استان شركت نمايد و توانست امتياز حضور در مسابقات قهرماني كشور را با پيگيري هاي آقاي غفاري رياست محترم هيئت فوتبال استان مركزي اخذ نمايد و با تلاش و پشتكار بازيكنان و كادر فني و حمايت همه جانبه مدير باشگاه راهي مسابقات شده و بعد از صعود از گروه مرگ رقابتها در مرحله حذفي با شكست مقابل ميزبان و قهرمان همان دوره ( تيم كلاردشت ) به كار خود پايان دهد .
در فصل 92 – 91 با پيگيري هاي رياست محترم فوتبال استان و شهرستان دليجان توانست در مسابقات فوتسال قهرماني كشور در رده سني جوانان كه به ميزباني سيرجان كرمان برگزار گرديده با تيمي كاملا جوان حضور يافته و توانست سهميه خود را براي سال آتي حفظ نمايد و هم اكنون با تمرينات منظم در پي آماده نمودن تيمي مناسب براي شركت در مسابقات قهرماني كشور در رده سني جوانان در سال 93 – 92 مي باشد .
مدير عامل باشگاه : آقاي سيد مصطفي جلالي
سرپرست باشگاه : آقاي سعيد حسيني
مدير فني : آقاي علي اكبر حاجي زاده
سرمربي باشگاه : حسين حاجي زاده
مربي بدنساز : آقاي عباس شعباني
مربي دروازبان ها : آقاي حسين بيكي

باشگاه فرهنگي ورزشي بام گستر دليجان
1 – حضور در مسابقات كشوري
حضور در مسابقات قهرماني فوتسال بزرگسالان كشور فصل 88 – 87 در استان تهران
حضور در مسابقات قهرماني فوتسال جوانان كشور فصل 85 – 84 در شهرستان بروجرد
حضور در مسابقات قهرماني فوتبال جوانان مناطق كشور فصل 90 – 89 به ميزباني شهرستان دليجان با حضور تيم هاي ( بام گستر دليجان ، شاهين بوشهر ، وحدت ياسوج ، شهرداري آمل ، استقلال اراك ، سپاهان نوين اصفهان ، صبا باتري قم و پرسپوليس شيراز )
حضور در مسابقات قهرماني فوتسال نوجوانان كشور فصل 91 – 90 كه در شهرستان كلاردشت برگزار گرديد و تيم بام گستر شهرستان دليجان در شرايطي كه با تيم هاي اول و دوم فصل 90 – 89 هم گروه شده بود با مديريت قوي و تلاش بازيكنان و از همه مهمتر خواست خداوند توانست به دور بعد صعود كند .
حضور در مسابقات قهرماني فوتسال جوانان كشور فصل 92 – 91 در استان كرمان شهرستان سيرجان
2 – حضور در مسابقات استان
مقام نايب قهرماني مسابقات فوتبال جوانان استان سال 1389
مقام سومي مسابقات فوتبال قهرماني جوانان استان سال 1390
3 – حضور در مسابقات شهرستاني
قهرماني مسابقات فوتبال جوانان شهرستان دليجان از سال 1389 الي 1392
قهرماني مسابقات فوتبال نوجوانان شهرستان دليجان از سال 1390 الي 1391
قهرماني مسابقات فوتسال ماه مبارك رمضان در سال هاي 89 و 92 – مقام نايب قهرماني ماه مبارك رمضان سال 91 در رده سني جوانان
قهرماني مسابقات فوتسال نوجوانان ماه مبارك رمضان سال 1392 – مقام سومي مسابقات فوتسال ماه مبارك رمضان در رده سني نونهالان
كاپ اخلاق مسابقات فوتبال و فوتسال در رده سني جوانان از سال 1389 الي 1392
4 – مسابقات دوستانه تيم فوتسال جوانان بام گستر دليجان سال 1392
حضور در مسابقات چهار جانبه در شهرستان دليجان با حضور تيم هاي ( قهرمان استان قم و قهرمان و نايب قهرمان استان اصفهان )
ديدار با تيم بزرگسالان ليگ 1 كشور در استان اصفهان
5 – ديدراهاي دوستانه تيم فوتبال جوانان بام گستر دليجان
اردوي چهار روزه در شيراز در مصاف با تيم هاي اميد اين شهرستان
مسابقه دوستانه با تيم بزرگسالان ليگ 3 كشور به نام ارم ساز قم در سال 1391
ديدار هاي دوستانه با تيم هاي جوانان و نوجوانان صباي قم در سال 91 – جوانان و نوجوانان ذوب آهن اصفهان در سال 89 – 92 – نونهالان و نوجوانان سپاهان اصفهان در سال 90
ضمنا كمال تشكر و قدرداني را از اداره ي محترم ورزش و جوانان شهرستان – هيئت محترم فوتبال استان و شهرستان را داريم .
مديريت باشگاه فرهنگي ورزشي بام گستر دليجان